Тәрбие жұмысы

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдық мерейтойына орай 18.11.2016 жылы  №1 ОМ-де 4-5сынып оқушыларының арасынан «Ғажайыптар алаңы» атты зияткерлік ойын өтті. Оқушылар сұрақтарға жүйелі түрде жауап берді. «Көркейе бер, гүлдене бер, тәуелсіз Қазақстан» атты 5-ші сыныпта танымдық сағат ұйымдастырылды. Оқушылар сабаққа белсенді қатысты.

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдық мерейтойына орай 18.11.2016 жылы  №1 ОМ-де  5-ші класс оқушыларымен ата-аналарына  «Гүлдене бер Қазақстан»атты  толағай марафондық сайыс   болды. Оқушылар мен ата-аналар өзара жарысып, жүйелі сұрақтарға жауап берді. Жеңіске 5 «ә» класс оқушылар мен ата-аналар жеңіске жетті.

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдық мерейтойына орай  нұр отан ғимаратының алдында мектептер 25 — шарды аспанға ұшырды

«Здоровые дети — здоровое будущее», спортивное мероприятие посвященное 25-летию Независимоти  Республики Казахстан прошло в мини-центре нашей школы

Этому же событию посвящено внеклассное мероприятие «День науки» в предшкольном классе

Открытое снеклассное мероприятие «100 вопросов взрослым», посвященное 25-летию Независимости Республики Казахстан прошло в мини-центре нашей школы. Мероприятие посетил ветеран, работник таможенной службы Шарупов Темыргали Кужарбаевич.

а 28.2016 была проведена акция «Ақтөбе колік қаүіпсіздігі», где воспитанники мини-центра пригласили в гочти сержанта полиции УВД г.Актобе колік қаүіпсіздігі Миндибаеву Д.А; внимательно прслушав увлекательный рассказ о правилах дорожного движения, с интересом учавст

вовали в сценках.