Біздің жетістіктер

2017-2018 оқу жылындағы №1 орта мектеп дарынды оқушыларының мониторингі

 

І жарты жылдық

 

Бірлестік мүшелері пәндік олимпиада Байқау,жарыс,конкурстар Қашықтық олимпиада Зерде Ақбота Барлығы
  қал обл респ қал обл респ халық қал респ халық қала обл республ
Қазақ тілі мен әдебиеті 4 (2) 1 5 2 2 15 1 40 69
Орыс тілі мен әдебиеті 6 1 7
Ағылшын тілі 4 19 23
Математика,информатика, физика 4 3 5 1 40 50
Химия,биология 3 (1) 40 43
Тарих-география 5  (1) 3 3 11
Бастауыш кластар 7 60 5 10 82
Эстетикалық бірлестік 4 2 10 16
Дене шынықтыру бірлестігі 30 1 1 31
Барлығы: 26 (4) 4   47 2 73 2   20   12 1 50 317

 

І жарты жылдық

 

Бірлестік мүшелері пәндік олимпиада Байқау,жарыс,конкурстар Қашықтық олимпиада Зерде Ақбота Барлығы
  қал обл респ қал обл респ халық қал респ халық қала обл республ
Қазақ тілі мен әдебиеті 4 (2) 1 5 2 2 15 1 40 69
Орыс тілі мен әдебиеті 6 1 7
Ағылшын тілі 4 19 23
Математика,информатика, физика 4 3 2 5 1 40 50
Химия,биология 3 (1) 40 43
Тарих-география 5  (1) 3 3 11
Бастауыш кластар 7 60 5 10 82
Эстетикалық бірлестік 4 2 10 16
Дене шынықтыру бірлестігі 30 1 1 31
Барлығы: 26 (4) 4   47 2 73 2   20   12 1 50 317

Республикалық пәндік олимпида ІІ кезеңі

2017-2018 оқу жылындағы қалалық олимпиада жүлдегерлері
ЖСН Оқушылар аты Туған жылы Ұлты (толық) класс Оқу тілі Пәні (толық) Мектебі Мұғалімнің аты – жөні место
1 030920500119 Аманғали Нұртуған 20.09.2003 қазақ 8 қазақша қазақ тілі мен әдебиеті №1 ОМ Бекешова Айгерім Александрқызы, сан жоқ ІІІ
2 0205306551514 Берікқызы Диана 30.05.2002 қазақ 10 қазақша қазақ тілі мен әдебиеті №1 ОМ Коканова Әсемгүл Талғатовна, ІІ санат грамота
3 010531551076 Бондаренко Иннокентий 31.05.2001 орыс 11 орысша қазақ тілі мен әдебиеті №1 ОМ Шауметеева Лиза Жаксылыковна,І санат ІІ
4 030324650716 Тұрдалы Аружан 24.03.2003 қазақ 9 қазақша математика №1 ОМ Избасова Ақалма Жаббасовна, ІІ санат
5 020925551604 Бакытжан Бекзатхан 25.09.2002 қазақ 10 орысша математика №1 ОМ Дарбаева Галия Куанышевна, жоғ.санат
6 000929651262 Дентаева Малика 29.09.2000 қазақ 11 орысша биология №1 ОМ Лазебник Наталья Константиновна, жоғары санат грамота
7 010227651436 Досыбаева Адель 27.02.2001. қазақ 11 орысша география №1 ОМ Ракишева Анара Арыстангалиевна, І санат грамота

Облыстық пәндік олимпиада жүлдегерлері

 

2017-2018 оқу жылындағы облыстық олимпиада жүлдегерлері
ЖСН Оқушылар аты Туған жылы Ұлты (толық) класс Оқу тілі Пәні (толық) Мектебі Мұғалімнің аты – жөні место
1 030324650716 Тұрдалы Аружан 24.03.2003 қазақ 9 қазақша математика №1 ОМ Избасова Ақалма Жаббасовна, ІІ санат
2 020925551604 Бакытжан Бекзатхан 25.09.2002 қазақ 10 орысша математика №1 ОМ Дарбаева Галия Куанышевна, жоғ.санат

«Ақбота» интелектуалды ойыны

2017-2018 оқу жылындағы «Ақбота» интеллектуалды ойынының жүлдегерлері
1 Раимова Дара 3-класс орыс №1 ОМ 98001101 ІІ место
2 Сагимгелдиева Сагида 3-класс орыс №1 ОМ 98001101 ІІІ место
3 Мырзабекова Наргиз 5-класс қазақ №1 ОМ 98001101 ІІІ место
4 Тұрдалы Құралай 5-класс қазақ №1 ОМ 98001101 ІІІ место
5 Ғалымжан Жандос 5-класс қазақ №1 ОМ 98001101 ІІІ место
6 Ескермесова Махаббат 5-класс қазақ №1 ОМ 98001101 ІІ место
7 Смадиярова Ақниет 5-класс қазақ №1 ОМ 98001101 ІІІ место
8 Кыдырбаев Алаяр 6-класс орыс №1 ОМ 98001101 ІІІ место
9 Жансейітова Гүлнұр 7-класс қазақ №1 ОМ 98001101 ІІІ место
10 Бактыбаева Аружан 8-класс қазақ №1 ОМ 98001101 ІІІ место
11 Николенко Никита 8-класс орыс №1 ОМ 98001101 ІІ место
12 Никора Жанна 8-класс орыс №1 ОМ 98001101 ІІІ место
13 Шуренов Ернур 8-класс орыс №1 ОМ 98001101 ІІІ место
14 Сатубалдиев  Искандер 10-класс орыс №1 ОМ 98001101 ІІ место
15 Бакытжан  Бекзат 10-класс орыс №1 ОМ 98001101 ІІ место
16 Тоноян Эдита 10-класс орыс №1 ОМ 98001101 ІІІ место

«Зерде» Республикалық конкурсы

№1 орта мектебінің «Зерде»республикалық конкурсының қалалық кезеңі қорытындысы
Аты-жөні мектебі класы Жобаның бағыты Жобаның атауы дайындаған мұғалімі номинация
3 Рамазанов Анвар Омарович №1 ОМ 4 орыс тілі мен әдебиеті Сладкая орфография Унгарова Самал Утемураткызы лучший эксперимент
4 Артюшкина Ульяна Рустамовна, Шарафан Ксения Григорьевна №1 ОМ 2 физика,техника Энергия ветра Ахметкереева Кусысбике Искендыровна лучший эксперимент
5 Садуова Диана Орынбасаровна №1 ОМ 6 физика,техника Хромтау ауданындағы тұрақты жел күшінен қуат көзін алу Жангожина Самал Нурмухановна за постановку самой оригинальной проблемы
6 Солодцкий Никита Дмитриевич №1 ОМ 2 биология,химия Использование соли в жизни и творчестве человека Лиманская  Наталья Анатольевна лучший эксперимент

Облыстық оқушылар ғылыми жобасы

2017-2018 оқу жылындағы оқушылардың ғылыми жобаға қатысымы
ИИН Ф.И.О.
автора проекта
тема проекта секция класс Ф.И.О.
руководителя
город тур областной тур
1 001218650172

 

Досыбаева Адель Внутренее стремление к обновлению- это ключевой принцип нашего развития охрана окружающей
среды и здоровья человека
11 Субханкулова С.П. ІІ место ІІ место

 

______________________________________________________________________________________________

 

Қалалық  « математика-логикалық Сократ» олимпиадасының жеңімпаздары

Оқушының аты-жөні класы Орны оқу тілі мұғалімі
1 Николенко Илья  Владимирович 5 ІІ орын орыс тілі Унбаева Гульдан Султановна
2 Кдырбаев Аллаяр Алишерулы 6 ІІ орын орыс тілі Дарбаева Галия Куанышевна
3 Шпилевая Алина Геннадьевна 7 ІІ орын орыс тілі Унбаева Гульдан Султановна

 

______________________________________________________________________________________________

Рождественские чтения, посвященные творчеству Р. Рождественского

(городской)

 

Оқушының аты-жөні класы номинациясы Жетекшісі
1 Лесова Жулдыз 11 «А» «За самое лиричное исполнение» Бисенгалиева Я.К

 

 

 

Конкурс, посвященный творчеству М. Цветаевой «Моя душа мгновений след»

(городской)

 

Оқушының аты-жөні класы номинациясы Жетекшісі
1 Доценко Мария, Юсупова Гульдаурен 9 «Б» ІІ место Бисенгалиева Я.К
2 Рожкова Полина 10 «Б» Критический взгляд      ( в конкурсе буктрейлеров) Бисенгалиева Я.К
3 Ананченкова Екатерина 11 «Б» Лучшая композиция Дуймагамбетова М.Ш

 

 

 

Конкурс « Поэты всегда возвращаются» посвященный В.С.Высоцкому

(городской)

 

 

Оқушының аты-жөні класы номинациясы Жетекшісі
1 Никитин Даниил 10 «Б» Самый эмоциональный исполнитель песни» Ниятова К.Т
2 Ананченкова Екатерина 11 «Б» Композиционная цельстность портрета»   (в конкурсе портретов) Дуймагамбетова М.Ш

 

 ______________________________________________________________________________________

«Менің кіші Отаным» атты оқушылардың  қалалық зерттеу жұмыстары мен

шығармашылық жоба конкурсының жүлдегерлері

 

 

Оқушының аты-жөні класы номинациясы Орны Жетекшісі
1 Абатов Бахтияр 6 «А» «Туған Ақтөбенің кіші бұрышы» Мақтау қағазы Тагибергенова Райхан Бауыржанқызы
2 Садуова Диана 6 «А» «Табиғатты пайдалану және тұрғылықты халық»  

І орын

Жангожина Самал

Нурмухановна

3 Тангирберген  Тамирлан 5 «Ә» «Туған Ақтөбенің кіші бұрышы» Мақтау қағазы Алдонгарова Айдана Серікбайқызы

 

______________________________________________________________________________________________

 

 Облыстық  Кіші Ғылым Академиясының жеңімпаздары

 

Тегі,аты орны секциясы Жоба тақырыбы жетекшісі
1 Успанов Асылбек І орын Биология секциясы

 

Мектептегі оқу-тәрбие процесіне гигиеналық  талаптар және көру қабілетінің бұзылуын алдын алу

 

Рахымжанова Г.Р
2 Жигалин Данил І орын Информатика, компьютерлік технологиялар секциясы

 

Язык программирования Sava Script — как инструмент создания интернет приложений

 

Тлегенова Л.В
3 Абатов Бахтияр І орын Тарих секциясы

 

Феодалдық Жапония қоғамындағы  самурай сословиелік жүйесінің маңыздылығы

 

Тагибергенова Р.Б
4 Тұрдалы Аружан І орын Экономика секциясы

 

Болашақ энергиясы Биманов А.Т
  Непогодина Виктория,  Таскалиев Бектас ІІ орын Орыс әдебиеті секциясы

 

Роль семейного воспитания в русской и казахской литературе Бисенгалиева Я.К
  Досыбаева Адель ІІ орын Дене шынықтыру және спорт  секциясы

 

Внутреннее стремление к обновлению-это ключевой принцип нашего развития Субханкулова С.П
  Берікқызы Диана ІІІ орын Қазақ әдебиеті секциясы

 

«Елең-алаң» романындағы Әбілқайыр хан бейнесі Қоқанова Ә.Т
  Мишуренко Арина Мақтау қағазы Математика секциясы

 

Связь математики и музыки через  модерирование музыкальных композиций Дарбаева Г.К

 ______________________________________________________________________________________

 

«Жарқын болашақ» ІV  республикалық КАТЕV қазақ тілі олимпиадасының

қалалық кезеңінің жүлдегерлері

 

Тегі,аты орны Конкурс атауы Тақырып мұғалімі
1 Лесова Жұлдыз  

Мақтау қағазы

«Сөз шеберлері» А.Құнанбаев «Ескендір поэмасы Калмагамбетова Г.Ш.
2 Қойшыбай  Мереке Мақтау қағазы « Әнші-бұлбұлдар» Мен қазақпын.

Әні: Ж.Төлебай

Сөзі:

Н.Өмірбай

Алдонгарова А.С.
3 Тұрдалы Аружан Мақтау қағазы « Әнші-бұлбұлдар» «Еңбек термесі» халық термесі Шауметеева Л.Ж.
4 Берік қызы Диана Мақтау қағазы «Жас ғалымдар» М.Жұмабаев «Бесік жыры» Қоқанова Ә.Т

 ______________________________________________________________________________________

 

5-6 кластар аралығындағы «Достық-2018» пәндік олимпиадасының

жүлдегерлері

Оқушының аты-жөні класы Орны оқу тілі мұғалімі
1 Ғалымжан Жандос Аманкулұлы 5 Мақтау қағазы қазақша Коканова Асемгул Талгатовна, Тункатарова Кенжегул Нургалиевна,                Куламанова Лаура Латифовна, Ерболат Толқын Сағымбайқызы
2 Садуова Диана Орынбасарқызы 6 Мақтау қағазы қазақша Бекешова Айгерім Александровна Тункатарова Кенжегул Нургалиевна Тагибергенова Райхан Бауыржанқызы Ерболат Толқын Сағымбайқызы

______________________________________________________________________________________________

 

Конкурс « Егер мен президент болсам»

(қалалық)

 

Оқушының аты-жөні класы Орны Жетекшісі
1 Кызылов Дастан 1 «Б» І орын Галиева Б.А

 

 Конкурс сочинений и рисунков в рамках «Познавательной недели»

(городской)

 

Оқушының аты-жөні класы Орны Жетекшісі
1 Раимова Дара 3 «Б» ІІІ место Тартанова  Г.А
2 Горелая Дарья 2 «Б» Гран ПРИ Ахметкереева  К.И
3 Ералиева Дильназ 3 «Ә» Үздік шығарма Тулебаева Б

 

 

Нашар көретіндерге арналған нұсқа
Нашар көретіндерге арналған нұсқа